KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14808016
nr 1480 8016
Maj Wennerdahl
(f. 1939), Sverige
Pastell, Blå Jungfrun. Signerad. Bildmått: ca 14x21 cm, yttermått inklusive ram: 31x37 cm
Maj Wennerdahl, svensk bildkonstnär och grafiker född 1939.
Utrop:
500 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:37:58
Maj Wennerdahl
Läs mer om Maj Wennerdahl